Rekrutacja

Serwery gier oraz forum rozwijają się bardzo szybko. Zgrana ekipa to podstawa funkcjonowania sieci. W tym dziale można składać podania o przyjęcie w poczet administracji ZabijamBoLubie.pl

Fora

 1. Moderator ON

  Moderatorzy sprawują bardzo ważną funkcję na forum. Stoją na straży regulaminu, dbają o porządek, kulturę, ale także pomagają użytkownikom w razie problemów.

  642
  postów
 2. Grafik ON

  Graficy nie tylko pracują dla ZabijamBoLubie.pl, ale przede wszystkim dla graczy. W specjalnym dziale użytkownicy proszą o wykonanie avatarów, sygnatur, bannerów - to właśnie ten dział jest królestwem grafików.

  140
  postów
 3. Anticheat ON

  Admini serwerów Counter-Strike czasami mogą mieć wątpliwości, czy jakiś gracz używa wspomagaczy. Ludzie należący do grupy Antycheat pomagają im w tym - oglądają demka, screenshoty oraz wydają werdykty.

  553
  postów
 4. Redaktor ON

  Bardzo odpowiedzialną posadę pełni redaktor, który odpowiedzialny jest za tworzenie treści dla użytkowników. Newsy, testy, zapowiedzi - to jego mały świat.

  109
  postów
 5. Opiekun Serwera ON

  Opiekunowie nie tylko pracują dla ZabijamBoLubie.pl, ale przede wszystkim dla graczy. Dbają o to aby serwery były dobrym miejscem do zabawy. W odpowiednim dziale można napisać propozycje dot. serwera dla opiekuna.

  254
  postów
 6. 81
  postów