Strefa Gier

Fora

 1. Counter-Strike

  Counter-Strike to seria gier komputerowych produkowanych od 1999 roku, w której gracze wcielają się w role elitarnych jednostek antyterrorystycznych lub terrorystów i walczą ze sobą.

  104
  postów
 2. Minecraft

  Minecraft jest niezwykle popularną grą komputerową typu sandbox, w której gracz musi wykazać się kreatywnością w budowaniu świata z sześciennych kostek.

  35
  postów
 3. Metin2

  Metin jest grą z gatunku MMORPG rozwijaną od 2005 roku, w której gracze rywalizują w odrębnych królestwach. Orientalne postacie i architektura w fantastycznym świecie egzotycznych sztuk walki ściągają tłumy fanów tej gry.

  42
  postów
 4. League of Legends

  Stań się prawdziwym bohaterem świata League of Legends i doskonal swoje umiejętności taktyczne. Na polach bitwy można grać w dwóch głównych trybach. Tryb klasyczny wymaga zniszczenia wrogiego nexusa i obrony własnego. W Dominion zaś należy przejąć większość punktów strategicznych, by uszkodzić wrogi nexus.

  65
  postów
 5. Osu!

  Pierwsza wersja gry została wydana w dniu 1 lipca 2007 roku. Jest to gra rytmiczna głównie do Japońskich utworów. Polega ona na przeciąganiu koła w wyznaczonym polu w odpowienim momencie. Grając w to możemy ćwiczyć refleks jak i poczucie rytmu.

  16
  postów
 6. SMITE

  Smite to wieloosobowa gra komputerowa z gatunku MOBA, stworzona przez Hi-Rez Studios. W Smite gracz wciela się w jednego z mitycznych bogów i bierze udział w walce, by pokonać przeciwników z użyciem umiejętności i taktyki.

  2
  posty
 7. 84
  postów
 • Kto przegląda   
  0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.