Wszystko Dla Wszystkich

Fora

  • Brak postów
 1. 92
  postów
 2. HydePark

  Trochę "luzu" dla każdego, można w tym dziale rozmawiać do woli na różne tematy. Tworzyć i dodawać nowe zabawy dla użytkowników forum, wymyślać historię oraz pisać o wszystkim.

  2917
  postów
 3. 21
  postów
 4. Komputery

  Komputery często mogą sprawiać problemy zwykłym użytkownikom. W tym dziale użytkownicy społeczności ZabijamBoLubie.pl postarają się rozwiązać wszelkie niedogodności, których sprawcami są właśnie komputery. Znajdują się tutaj także poradniki i pytania dotyczące wyboru sprzętów komputerowych

  190
  postów
 5. 47
  postów
 6. Muzyka

  Tutaj możesz pochwalić się jaką słuchasz muzykę, nowościami na rynku muzycznym oraz przeróżnymi przeróbkami znanych utworów. W przypadku gdy sam nagrywasz kawałki również w tym dziale możesz dać nam do odsłuchu.

  926
  postów
 7. 46
  postów
 8. Motoryzacja

  Interesujesz się wszelkimi pojazdami? Tutaj możesz zapytać o opinię danej marki, dodać własną opinię jak i newsy z świata motoryzacji.

  65
  postów
 9. 4
  posty
 10. Sport

  Bierzesz aktywny udział w sporcie? Interesujesz się dana dyscypliną? Tutaj możesz pisać informację z sceny sportu, wyniki meczy oraz w przypadku obstawiania zakładów zapytać o radę innych.

  26
  postów
 11. Anime / Manga

  Manga wyewoluowała z połączenia ukiyo-e i wschodniego stylu rysowania, a swoją obecną formę przybrała krótko po II wojnie światowej. Manga jest drukowana głównie w czerni i bieli, nie licząc okładek i ewentualnie kilku pierwszych stron. Natomiast Anime to filmy i seriale animowane powstające z mangi.

  25
  postów
 • Kto przegląda   
  0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.