Jump to content

Alerin

Użytkownik

Alerin last won the day on April 30

Alerin had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Alerin

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alerin

  [Temat Zamkniety]Propozycja 2.

  Że tak powiem jasnowidzem nie jestem, zauważyłem że tego nie ma dlatego taka propozycja, wiem można ją zamknąć z wątkiem: Propozycja przyjęta :D,żeby nie było większego spamu.
 2. Druga propozycja polega na tym, aby przed każdą rangą była ikonka, która dodałaby kolorkowi, efektu, oraz można by było rozpoznać poprzez fonta kto posiada jaką rangę, byłaby to jakaś taryfa dla użytkowników. Z tego, co widziałem, posiada, ją tylko Właściciel Sieci. Na drugim s'sie widoczne jak jest u nas.
 3. Alerin

  Propozycja

  Witam moja propozycja jest następująca, chodzi mi głównie o panel boczny i co tam się znajduje. Nie widzę sensu w tym, aby było napisane, kto ma ile wpisów na SB. Przecież jest to pokazane nad ShotBoxem, więc po co ? Lepiej zrobić Top 5 napisanych postów.
 4. Alerin

  Startujemy? No Pewnie!

  Oby się Powiodło
 5. Alerin

  Franio <3

  Elegancki
 6. Alerin

  [Podanie Przyjęte][AntyCheat] Diabeł

  Podanie napisane na odwal. +/- demko. Gra z czitami duzo wnosi, na stanowisko,latwiej rozpoznac cheaty. Nie
 7. Alerin

  Jak zgineło 100 chomików

  7.Wybuchl przez petarde.
 8. Moja propozycja jest taka iz,.zrobić osobny temat co do regulaminu, jest regulamin forum/serwery to niech będzie osobny dot. ChatBoxa. Żeby każdy mial swój podpunkt, oraz nazwa została zmieniona z 4.SkiBox na ChatBox. Oraz aby został usunięty podpunkt 10. Co, jeżeli ktoś chce wysłać jakiś link nwm do fb albo yt, zbędny jest ten punkt bądź ktoś chce coś na imgur wrzucić wiem mozna pw, ale żeby było zabronione wrzucanie linku do podań/propozycji, oraz stron pornograficznych. Dajmy na luz, nie róbmy wiezienia. I ostanie dodanie punktu. Zabrania się pisania wyłącznie dużymi literami. Spamowanie w taki sposób będzie karane warnem. Kategoryczny zakaz celowego spamowania w celu nabicia wpisów.
 9. Alerin

  Liczymy do 100

  23
 10. Alerin

  Liczymy do 100

  20
 11. Alerin

  Liczymy do 100

  18
 12. Alerin

  elo mordy

  Alo
×