Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 17.07.2017 we wszystkich miejscach

 1. 3 likei
  Wszystko zawdzięczam zgranemu zespołowi, lecz mimo małych błędów dawaliśmy radę! Dzięki @Drive @vemi i reszta
 2. 3 likei
  ale potem zapłać za boosty do tego lem'a ;p <3
 3. 2 likei
 4. 1 like
 5. 1 like
  Wiele ludzi w sumie nawet o tym nie myśli. Lecz od czasu do czasu jest to przydatne. Nowsze zestawy komputerowe mają wbudowaną funkcję czyszczenia ramu automatycznie, aczkolwiek większość niestety nie. Czyszczenie ramu oczywiście jest plusem dla naszego komputera. Nie jest to spora różnica w wydajności, lecz zawsze to jakieś odciążenie dla komputerów. Zapewne wielu ciekawskich zastanawia się, dlaczego wchodząc w Menadżera zadań, nasz dostępny ram jest lekko lub nawet bardzo zaniżony. Sam system oczywiście pobiera mniejszą część pamięci ram aby sam system działał sprawnie, podobnie jak każda otworzona przez nas aplikacja, aczkolwiek ram również posiada swoją pamięć podręczną (cache) którą może nie należy, ale powinno się czyścić. W tym krótkim poradniku pokażę Wam bardzo prosty i szybki sposób na czyszczenie naszej pamięci podręcznej ram (cache) (opcjonalne) Pierwszą czynnością, którą wykonamy, to sprawdzenie naszej pamięci ogólnej, używanej i dostępnej. Aby to zrobić, klikamy prawym przyciskiem myszy na nasz pasek start, następnie "Menadżer Zadań (Task Manager)
 6. 1 like
  Uuu coz za wyjatkowa sygna. Zgrzeszylabym gdybym nie dala oceny 10/10 XDDD
 7. 1 like
 8. 1 like
 9. 1 like
 10. 1 like
 11. 1 like
 12. 1 like
  Bardzo trudny mecz, gdyż nas 5 teamamate opuścił mecz w 9 rundzie (jakos tak) Zaznaczam że przegraliśmy obie pistoletówki i doprowadziliśmy do zwycięstwa robiąc come back z 13:9 jutro supreme!
 13. 1 like
 14. 1 like
 15. 1 like
  Brawooo brawoooo brawoooo i jeszcze raz brawo fenomenalne fenomenalne Drive cos ty narobil to po prostu brak slow brak slow brak slow i jeszcze raz brawo Fantastyczne piekne i cudowne Drive brawo xD Mikka tobie tez brawo aczkolwiek mniej braw dostaniesz jednakze brawa otrzymasz także brawo
 16. 1 like
  Początkowo żaden gracz nie ma rangi. Ranga jest dopasowywana do gracza po wygraniu dziesięciu meczów turniejowych. W CS: GO jest aż 18 zróżnicowanych rang, na początku zdobywamy rangi te najniższe zazwyczaj od Silvera I do Złoty Laur I. Rangi zmieniają, się razem z naszymi wynikamy, dla przykładu, jeżeli będziemy wygrywali często mecze, to ranga wskoczy na wyższy poziom, lecz gdy będziemy przegrywali, opadnie niżej. To zależy od dwóch czynników, wygrywania meczów i bycia MVP (najbardziej wartościowy gracz w danej rundzie). Zawsze może się zdarzyć, że awansujemy na wyższą rangę, nawet gdy przegramy mecz. Zwycięstwo nad osobami z większą rangą daje nam więcej punktów potrzebnych do awansu. Tak prezentują się wszystkie rangi po kolei, od Silvera I do Elity Światowej. Srebro I Srebro II Srebro III Srebro IV Elitarne srebro Mistrzowskie elitarne srebro Złoty laur I Złoty laur II Złoty laur III Mistrzowski złoty laur Mistrzowski obrońca I Mistrzowski obrońca II Elitarny mistrzowski obrońca Wybitny mistrzowski obrońca Legendarny orzeł Mistrzowski legendarny orzeł Mistrzowska pierwsza klasa Elita światowa
 17. 1 like
  Generator pozwala na stworzenie swojego binda w łatwy sposób. Na tych stronach można stworzyć swojego binda. Link: http://sniper13.pl/generator-bindow/#/ http://bindy.csgopolska.pl/ Poradnik któtki, ale z pewnością się komuś przyda. PS: To nie jest reklama.
 18. 1 like
  Trzymajcie sie! Dzięki za mile spędzony czas! Pozdrawiam najaranego dla którego mówienie prawdy to brak respektu! Może kiedyś wrócę! Elo!
 19. 1 like
  Siemka. Jakiś czas temu nagrałem i zmontowałem swoje fragmovie, nie jest to pierwsze nagranie, jednak pierwszy raz wrzuciłem tego typu film na youtube. Jak wam się podoba ? https://youtu.be/Nku7JnqRQuk
 20. 1 like
 21. 1 like
  Dziś urodzinki obchodzi osoba, której śmiech i poczucie humoru rozwesela niejedną istotę na tym świecie. Mowa oczywiście o naszym forumowym śmieszku @(S)tick !!!. Dla tak pogodniej i świrniętej( w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu) osoby życzonka w tym dniu z mych ust cisną się w milionach liter ale pragnę złożyć mu tylko te najpotrzebniejsze . Łzy w oczach, łzy radości, radujące serce to wszystko towarzyszy mi gdy to piszę. Pawełku zacznę oczywiście od twojej radości, żeby ona nigdy cię nie opuszczała, żebyś zawsze miał to wspaniałe poczucie humorku i żeby nawet twój smutek był radością. Przejdę teraz do twojej arcymegasuperextra grze w CS'a. Żeby twój skill towarzyszył Ci zawsze i pamiętaj, że jak nawet mnie zabijesz na Only DD2 to zawsze ogarnia mnie prawdziwa duma i radość. Życzę Ci dużo zdrówka, żebyś nawet jak miał 99 lat na karku zdobył złoty medal na olimpiadzie w warcaby XD. Do swych życzeń dokładam fakt iż mocno w to wierzę, że już za rok będziesz się woził po naszej wspaniałej ojczyźnie pięknym Audi a3. Na samym końcu pragnę wspomnieć o naszych rozmowach na Ts'ie które zaczęły się 16 września 2016 o godzinie około 17 (przepraszam nie pamiętam dokładnie :c ), żeby zawsze były tak rozpromienione naszym darciem na powitanie, naszym darciem w trakcie i naszym darciem i jednocześnie smutkiem na pożegnanie. Tego i wszystkiego NAJNAJNAJNAJlepszego życzę Ci dniu twych urodzin. STO LAT STICKUŚ !!!