Metal

Właściciel
 • Zawartość

  275
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Metal wygrał w ostatnim dniu 19 Marzec

Metal ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

126 Expert

Zobacz aktywność reputacji

O Metal

 • Ranga
  ds. technicznych sieci

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  50945758

Informacje o Profilu

 • Lokalizacja
  Polska

Pola profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3343 wyświetleń profilu
 1. Na przyszłość nie wysyłaj zaproszeń na inne ts'y. Nie będziemy tego tolerować.
 2. Nick: @obl3ch Ranga: Admin CS 1.6 na Gracz Powód: Brak kultury osobistej i respektu do osoby z wyższej administracji. Decyzja: @Metal
 3. Nie pisz postu pod postem, nie wiem co mam Ci dać.
 4. Nie, ponieważ to jest kod HTML, który ładuje ramkę ze stroną internetową. A ta strona internetowa jest napisana w html/css/js. Jedyny związek z obrazkiem, to ma tło i tekstury od dymu no i te gwiazdki ^^.
 5. Domyślnie się nie da. Na TS tym bardziej, bo tam wymagany jest obrazek jpg/png jako awatar, a nigdzie indziej się już nie da. W prywatnych kanałach - na głównym jest zakaz edycji opisu, jedynie coś tam w podkanałach możesz pomieszać, ale wątpię, że Ci się uda.
 6. @dager556 to jest sygnatura. Zrobiona w sumie przeze mnie jako strona internetowa, a nie obrazek. ^^
 7. Dostałeś bana z powodu reklamy innego serwera TS3 na PW. Ban zostaje.
 8. To nie wywala serwer, tylko po prostu był wykonany atak przez kogoś z metody z 7 warstwy(aplikacyjnej - tcp). Na przykład był to Syn Flood. Napisałem do hostingu, lecz nie odpisali mi do tej pory. Tak się zachowywał serwer i na to mi to wygląda. W przypadku, gdy ktoś atakuje serwer metodami typu Syn Flood, zapycha wtedy połączenia przychodzące do serwera, przez co uniemożliwia wejście na serwer, a dodatkowo wytwarza mikro opóźnienia SERWER - KLIENT. Na to nic nie możemy poradzić, ponieważ serwer znajduje się na hostingu, a nie na serwerze dedykowanym czy VPS.
 9. Serwer w fatalnym stanie jeśli chodzi o pingi, bo posiada lokalizacje FR/OVH. Już nie mówiąc o pakietach związanych ze wstąpieniem polskich dostawców do grupy Kike. Posiadamy już serwer TeamSpeak 3, więc nie potrzebujemy kolejnego. Ts3 to nie gra, tylko serwer głosowy - do rozmów. Serwer jest dodatkowo nierozwinięty.