Metal

Emeryt
 • Zawartość

  283
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Metal wygrał w ostatnim dniu 19 Marzec 2017

Metal ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

132 Expert

Zobacz aktywność reputacji

O Metal

 • Ranga
  ds. technicznych sieci

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  50945758

Informacje o Profilu

 • Lokalizacja
  Polska

Pola profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3936 wyświetleń profilu
 1. Na prośbę Diablicy piszę owy temat. Odchodzę od sieci ZabijamBolubie.pl. Między innymi powodem była wczorajsza kłótnia na shoutbox, jak i na TS3 odnośnie tego, że coś nie działa w stylu. Nie ja go robiłem, nie wiem co może tam nie działać, bo nie potrafiła mi @PrO I DiAbLiCa wytłumaczyć, no ale cóż. Teamviewera nie chciała pobierać. Zresztą nie ważne, skargi odnośnie niedziałającego "stylu" i tak pisali do niej, nie do mnie. Rezygnuję ze wszystkich rang, ponieważ mam dosyć tych kłótni i nerwów związanych z siecią, a dodatkowo straciłem już zapał patrząc na klimat jaki się tu ostał. @dopamina. wiem, że nic już ze sobą nie piszemy ani nie rozmawiamy, ale wiedz, że się o Ciebie i tak martwię. Pisz jak będziesz jechała i jak dojedziesz. Życzę Ci bezpiecznej drogi. Dziękuję @Malma , @Majkon, @BurN oraz reszcie administracji i gronu użytkowników. Bardzo dobrze mi się z wami pracowało. Nie wszystkich użytkowników czy tez adminów poznałem, no ale raczej się już nie poznamy. @PrO I DiAbLiCa dziękuję za cierpliwość i za chęć wyciągnięcia mnie z domu. Ty mnie tutaj zatrzymałaś w październiku i najwidoczniej Ci się udawało aż do teraz. Nasze drogi się rozchodzą, tak jak mówiłem, lecz nie z tego powodu co Ci kiedyś pisałem. Mam nadzieję, że sieć będzie stała jeszcze długo po moim odejściu i żaden pierun jej nie wysadzi w kosmos. Cześć @ZBL. Życzę miłych godzin spędzonych na serwerach i jeszcze lepszej atmosferze na forum.
 2. http://screenshot.sh/oAH9a0NSCEtbv nie jest :)
 3. @AkCepT nie jest
 4. Niee bo nie ma mikrofonu. ;p
 5. Na przyszłość nie wysyłaj zaproszeń na inne ts'y. Nie będziemy tego tolerować.
 6. Nick: @obl3ch Ranga: Admin CS 1.6 na Gracz Powód: Brak kultury osobistej i respektu do osoby z wyższej administracji. Decyzja: @Metal
 7. Nie pisz postu pod postem, nie wiem co mam Ci dać.
 8. Nie, ponieważ to jest kod HTML, który ładuje ramkę ze stroną internetową. A ta strona internetowa jest napisana w html/css/js. Jedyny związek z obrazkiem, to ma tło i tekstury od dymu no i te gwiazdki ^^.
 9. Domyślnie się nie da. Na TS tym bardziej, bo tam wymagany jest obrazek jpg/png jako awatar, a nigdzie indziej się już nie da. W prywatnych kanałach - na głównym jest zakaz edycji opisu, jedynie coś tam w podkanałach możesz pomieszać, ale wątpię, że Ci się uda.
 10. @dager556 to jest sygnatura. Zrobiona w sumie przeze mnie jako strona internetowa, a nie obrazek. ^^
 11. Dostałeś bana z powodu reklamy innego serwera TS3 na PW. Ban zostaje.