Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
R0dr1g3z

Patch 7.12

7 postów w tym temacie

Witam oto wersja dla leniwych, którym nie chce się wszystkiego czytać, postaram się w miarę streścić wszystkie ważne informacje. W nazwach macie pełne opisy zmian.

mu1ckWZ.png

O0l1RCk.png

Camille.png&resize=64: Camille - Czas odnowienia pasywki skrócony, większe obrażenia z Q

Corki.png&resize=64: Corki - Więcej AS i AD na początku, obrażenia z pasywki będą zadawać więcej obrażeń magicznych, W lepiej przystosowane pod umiejętności (?)

Jax.png&resize=64: Jax - Podczas używania W zasięg zwiększony o 50 jednostek

Jhin.png&resize=64: Jhin - Q większe skalowanie, R zwiększone podstawowe obrażenia

Kindred.png&resize=64: Kindred - Więcej AD na początku, W wilk szybciej atakuje, podczas użycia Q kiedy wilk atakuje skraca czas odnowienia W, E koszt many zmniejszony

RekSai.png&resize=64: Rek'sai - Więcej AD na początku, przyrost pancerza zwiększony, W większe skalowanie, R trudniej uniknąć ataku

Hw8MSzH.png

Ivern.png&resize=64: Ivern - E zmniejszone obrażenia

Karma.png&resize=64: Karma - E mniejsza tarcza

Malzahar.png&resize=64: Malzahar - Q mniejsze obrażenia, R mniejsze obrażenia

Xayah.png&resize=64: Xayah - Q usunięto błąd z AA, W większy czas odnowienia

Zac.png&resize=64: Zac - W mniejsze obrażenia, E mniejsze obrażenia

OAPgXky.png

Rumble.png&resize=64: Rumble - Oceńcie sami

dOdmMpA.png

O0l1RCk.png

3190.png&resize=64: Naszyjnik Żelaznych Solari - Im więcej masz HP tym więcej HP ma tarcza (przedmiot dla tanków), tarcza daje mniej bazowo HP

3174.png&resize=64:Bluźnierczy Graal Athene - Daje mniej AP, większą regenerację many, mniej CD, usunięto harmonię, dodano dysonans (im więcej regeneracji many tym więcej dostajecie AP)

3060.png&resize=64: Sztandar Dowódcy - Dodano regenerację HP, w pobliżu wież dostajecie premię do prędkości ruchu, item nie daje już many

3109.png&resize=64: Przysięga Rycerska - Przedmiot daje teraz CD, usunięto regenerację HP

3800.png&resize=64: Słuszna Chwała - Przedmiot daje teraz pancerz, CD i przedmiot odpala się teraz automatycznie, daje mniej HP

3069.png&resize=64: Talizman Wstąpienia - Mniejszy koszt skompletowania 

Hw8MSzH.png

1056.png&resize=64: Pierścień Dorana - Odzyskiwanie many jest teraz UNIKALNE

1054.png&resize=64: Tarcza Dorana - Zwiększony koszt

cRAyTXa.png

3050.png&resize=64: Konwergencja Zeke'a

OAPgXky.png

3107.png&resize=64: Odkupienie

3024.png&resize=64: Lodowy Całun

2053.png&resize=64: Płaszcz Brzytwodzioba

QxwIePo.png

OLD 2031.png NEW 2031.png&resize=64: Odnawialna Mikstura

HNh9rvD.png

Riven Zwiastunka Brzasku

nIosQoK.png

Yasuo Zwiastun Nocy

utVbyfZ.png

Źródło

5 osób lubią to

Dzięki wielkie, często mi się tego nie chce przeglądać. A jeżeli można wiedzieć, to o co chodzi z tym nowym potionem, co on daje ? 

2 minuty temu, Mjus napisał:

Dzięki wielkie, często mi się tego nie chce przeglądać. A jeżeli można wiedzieć, to o co chodzi z tym nowym potionem, co on daje ? 

Po prostu ikonka została zaktualizowana xD

No to nieźle, miałem taką małą nadzieje że może mana potki wrócił XDDD 

Szczerze powiedziawszy nie mam pojecia co to za piiiii ale za czas poświęcony wgl fajne mordeczki na tych kwadratach . Rodrigez mordzio z Warszawy ty wiesz że cie lubie dlatego plusa najświędszego ci daje i głoś słowo boże synu marnotrawny xD boshe co ja gadam :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0