Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Najarany

Szybki nabór Administracyjny #4

10 postów w tym temacie

Witam !
Z dniem 17.06.2017r. do dnia 24.06.2017r.  Otwieramy szybką rekrutacje na:

- Moderator  (3 wolne stanowiska)
- Opiekun AnitCheat (1 wolne stanowisko)
- AntiCheat (3 wolne stanowiska)
- Opiekun Serwera ( Do wyczerpania miejsc)
- Opiekun Adminów CS:GO (1 wolne stanowisko)
- Redaktor (3 wolne stanowiska)

- Grafik (2 wolne stanowiska)
- Promotor (2 wolne stanowiska)
- MultiAdmin (3 wolne stanowiska)
- Admin CS 1.6 (Bez limitu) 
- Admin CS:GO (Bez limitu) 

W związku z czym osoby składające podania nie będą mieć stażu i mogą nie spełniać nawet połowy wymagań.
Na różnych portalach pojawią się ogłoszenia o poszukiwaniach więc nastawcie się na dużo nowych osób. Jednak bardzo byśmy chcieli aby to ktoś z Was stanął na takiej randze.
Będziemy szukać osoby która jest asertywna, komunikatywna a przede wszystkim kogoś kto nie da sobie wejść na głowę. U kandydatów bardzo mile widziane jest chociaż minimalne doświadczenie, zawsze możemy doszkolić na dane stanowisko. W przypadku wyboru takich osób będziemy patrzeć na dostępność na forum, ts3 czy w jakimś stopniu na serwerach. Bardzo ważna będzie aktywność oraz zgranie z ekipą forum jak i wiedza o forum i o tym co się dzieje.

##Dodatkowo - ranga promotor wykonuje 40 reklam sieci lub wpłaca 15 zł.##

Wybór osób na dane rangi podamy dnia 24.06.2017r. 

##Posty nie wnoszące nic do tematu otrzymają warna.##
W tym temacie składamy tylko podanie nie wypowiadamy się na temat kandydatur !

Spoiler

Nick:
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.):
*Serwer:

*Uzupełnij to pole jeżeli startujesz na rangę Opiekun Serwera oraz Admin Serwera!!!!

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia
Administracja  ZabijamBoLubie.pl

• Lubie to 3

Nick: MaTriX
Ranga na którą startujesz: Opiekun Serwera
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.): Cześć jestem Grzegorz, 15 lat, moje hobby esport <3 .Nadał bym się na opiekuna ponieważ, jestem odpowiedzialny, miły, o czym sądzą moje opinie pod profilem steam :P Jestem aktywny, lubię trochę pożartować xd i poprostu moim zdaniem Nadał bym się na to stanowisko

Serwer: Deathrun #1

Nick:bencko12
Ranga na którą startujesz:Opiekun Serwera DR2
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.):Coś o mnie pomyślmy jestem odpowiedzialny, znam parę osób z ZBL gram, dużo na serwerach CS:GO i myślę że nadał bym się na tą range wiem że to jest odpowiedzialne stanowisko i pomimo mojego dosyć młodego wieku dał bym sobie z tym rade i robił bym co w mojej mocy aby umilić rozgrywkę graczom na serwerze równocześnie pilnował bym tam porządku. Są już praktycznie wakacje i bym spędzał czas na serwerze jak i na forum ile tylko bym mógł. Wiem że macie o mnie złe zdanie jak i opinie po tych incydentach co się wydarzyły ale proszę o danie mi szansy a naprawdę zobaczycie jak serwer się rozwija w dobrym kierunku.
*Serwer:DR2

Edytowano przez bencko12
  • Lubie to 1

Nick: MionioN

Ranga na którą startujesz : Moderator

Cos od siebie : mam na imie karol mam 19 lat. Większość osob mnie tu zna :) moderatorem byłem już nie raz także potrafię pelnić tą funkcje.  Trochę mnie nie było na forum ale już wszystko się zmieniło i jestem :D

Edytowano przez MinioN

Imię: Mieszko

Ranga na jaką startujesz:Moderator

Coś od siebie: Jestem Mieszko mam 14 lat pochodze z Węgrowa moim hobby są quady. Większość osób mnie tutaj zna dlatego nie bede sie rozpisywał. Pozdrawiam @Allzy

• Lubie to 2

Nick :SqubiDoo 

Ranga na którą startujesz; Admin  CS:GO DR4

Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.): Na serwerze spędzamy bardzo dużo czasu i myślę że nadam się na to stanowisko. Gracze na serwerze 

mają o mnie dobre zdanie i nawet często pytają czy nie ma szans żeby wrócił na stanowisko. Chciałbym  z powrotem udzielać się jakoś na serwerze i wspierać go

pilnując serwera.

*Serwer: DR4

• Lubie to 1

Nick:Kappy
Ranga na którą startujesz:16
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.):Mam na imię Marcin mam 16 lat mieszkam w Mikołowie zajmuje się e-sportem,Myślę ze dam rade jako moderator mam staż,jestem miły,ortografia jest w najlepszym porządku.
*Serwer:--------------------

Dnia 20.06.2017 o 08:19, Kappy napisał:

Nick:Kappy
Ranga na którą startujesz:Moderator
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.):Mam na imię Marcin mam 16 lat mieszkam w Mikołowie zajmuje się e-sportem,Myślę ze dam rade jako moderator mam staż,jestem miły,ortografia jest w najlepszym porządku.
*Serwer:--------------------

Nick: AkCepT
Ranga na którą startujesz: Opiekun Adminów CS:GO
Coś od siebie (przekonaj Nas, że to Ty właśnie się nadajesz.): Widzę ,iż admini na forum jak i na serwerze są nie zawsze aktywni. Nawet nie którzy z nich nie znają porządnie regulaminu serwera na którym są adminem ani forum. Chciałbym zrobić z tym porządek oraz aby na naszych serwerach cs go była miła atmosfera grania aby gracz nie musiał "mówić złego zdania" na serwer. Gram na naszych serwerach i widzę co się czasami dzieje. Jeżeli moja aktywność nie jest aż tak duża, zaczynam ją od razu poprawiać na większą. Szczególnie, iż teraz mam dużo czasu, ponieważ już za chwilę są wakacje. Jakbym miał problemy zawsze mogę się zgłosić do @Trylogyi on mi pomoże ( mam nadzieję :) )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0