Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kappy

Mod For Me?

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników sieci ZBL 

Jestem Marcin,Mam 16 lat mieszkam w Mikołowie ,moje zainteresowania Motoryzacja,taniec,gry,Sport

Widzę na forum świetną ekipę, która szybko reaguje i pomaga w potrzebie. Chciałbym dołączyć w szeregi administracji i również pomóc. Potrafię odnaleźć się w trudnej sytuacji i rozwiązać całą sprawę. Nie mam może dużo postów czy czasu online, lecz to nadrobię. Na poprzednim forum na którym byłem Global Moderatorem, miałem 97dni spędzonych na forum i grubo ponad 5 tyś postów. Chciałbym także takie wyniki osiągnąć na ZBL'u, a nawet lepsze. Z każdym dniem będą się one poprawiać!

Może wystarczy o mnie i przejdźmy do obowiązkowych pytań:

Jako moderator zaobserwowałeś że ktoś łamie regulamin, co robisz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) : Zwracam jej uwagę na popełniony błąd, jeżeli robi to nagminnie i się nie posłucha, daje mu ostrzeżenie (warna).

Jeden z Junior Adminów działa wbrew regulaminowi. Co z tym robisz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) : Oczywiście upominam go o tym, że nie stosuje się do regulaminu. Jeżeli będzie dalej łamał regulamin to zbieram dowody w postaci zrzutów ekranu i przekazuje całą zaistniałą sytuację jak i screeny wyższej administracji.

Jeden z graczy stara się Ciebie sprowokować. Co z tym robisz oraz jak na to reagujesz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) :ja Nalezę to takiego typu ludzi ze mnie się szybko nie sprowokuje,a jeżeli już to zrobi to zachowuje zimna krew i odpuszczam temu komuś:

Serdecznie Pozdrawiam,
Kappy 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0