Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Drive

Podanie o Moderatora

11 postów w tym temacie

Witam,
W dniu dzisiejszym składam swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora forum.
Myślę, że większość użytkowników forum już mnie zdążyło poznać, lecz postanowiłem napisać kilka słów na swój temat. Zaczynając od początku - Mam na imię Sebastian, interesuję się przede wszystkim grą CS: GO jak i jej profesjonalną sceną esportową. Kolejnym moim zainteresowaniem jest grafika komputerowa, do czego podchodzę bardziej amatorsko, lecz w przyszłości chciałbym się bardziej rozwijać w tym kierunku. W przeszłości przyznam się bez bicia że nigdy na żadnym większym czy mniejszym forum nie pełniłem roli Moderatora, lecz posiadałem nie jedno swoje forum które tworzyłem sam począwszy od własnego autorskiego stylu po szablony moderracyjne, zatem wiem jak wszystko wygląda z poziomu Administratora czy też Moderatora. Podanie postanowiłem napisać, gdyż widzę co się aktualnie dzieje i wierzę że forum wróci do czasów górowania na szczycie polskich serwerowni do czego również chciałbym dołożyć swoją własną cegiełkę. Jestem osobą konsekwentną, nie daje sobie wchodzić na głowę, nigdy nie podejmuje się zadań których wiem że nie jestem w stanie wykonać czy też po prostu nie będę umiał wykonać. Przestrzegam regulaminu forum, o czym świadczyć może m.in to, iż nigdy nie miałem na swoim koncie warna, czy też nie zostałem nigdy w żaden sposób ukarany (nawet słownie). Nie podejmuje pochopnych decyzji, gdy czegoś nie wiem, lub nie jestem pewny nie mam problemu z dopytaniem się o decyzje osoby bardziej doświadczonej czyt. Wyższej Administracji.

1. Jako moderator zaobserwowałeś że ktoś łamie regulamin, co robisz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) : Uświadamiam użytkownika o złamaniu regulaminu, jeśli użytkownik nie wyciągnie wniosków - dodaje ostrzeżenie.
2. Jeden z Junior Adminów działa wbrew regulaminowi. Co z tym robisz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) : Jako iż randze wyższej nie mam prawa "zwracać uwagi" Informuję Właścicieli bądź Administratorów o złamaniu regulamunu przez ViceAdministratora.
3. Jeden z graczy stara się Ciebie sprowokować. Co z tym robisz oraz jak na to reagujesz? (Odpowiedz używając pełnych zdań) : Oczywiście nie daję sie sprowokować, upominam użytkownika, a jeśli upomnienie nie przyniesie skutków to użytkownik dostaje warna.
 

  • Lubie to 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, powody:

-Duże zaangażowanie w sieć,

-pomocny,

-zaufana osoba,

-staż,

-dostępny prawie 24/7,

-dobry kontakt z administracją

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja tu powiedzieć moge Drive swoim zaangażowaniem oraz checią zmiany forum serwerów i sieci na lepsze sprawia że jest jedną z nielicznych osób które moga się pokusić o podanie na Moderatora. Osobę znam tą tak dobrze jak własny czterościenny pokój :D. Jest to odpowiedzialna istota  wie czego chce. Ufam mu bezgranicznie od dawna jest tu razem z nami, swymi akcjami sprawił że u niejednej osoby został mianowany mordeczką numer jeden :D . Powiem krótko Drive + Podanie = Moderator nic dodać nic ująć wierze w ciebie kochanienki ! :D a teraz przejde do wypunktowania owego kandydata na range moderator a więc :

+ Wiek
+ Mądry , kulturalny, obyty w niejednych tematach :D
+ Nasz człowiek
+ Staż na Sieci
+ Zaangażowanie które z każdym dniem rośnie
+ Podanie palce lizać tzw " Bela Fantastico " :P

Drive nie może być inaczej. Bardzo się ciesze że postanwoiłeś zasczycić nas swoją osobą na Administracyjnej randze, jestem pewien że dasz sobie rade znakomicie ufam ci wierze w ciebie i wiem że będziesz razem z nami stał na czele Chwały dumy i zwycięstwa a przede wszystkim dobra  naszej Sieci Zabijambolubie. Drive w górę mój kciuk idzie a więc jestem na tak :D

  • Lubie to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste tak :D Cóż ja mogę powiedzieć no chyba [member=(S)tick wszystko już wyjawił co miałem na myśli :D Ale tak poza tym..

+ Wiek

+ Aktywność

+ Bardzo ogarnięta osoba

+ Kulturalny'

+ Bardzo ładne podanie 

 

  • Lubie to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jestem na TAK;

-Staż

-Pomocny, Miły

-Wiek

-Bardzo Aktywny, nie tylko na forum

-Przekonujące podanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

  • Kto przegląda   
    0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.