Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
mCs

Niesłuszny ban - WH

4 posty w tym temacie

Nick podczas gry: mCs

Admin, który dał ci bana: Janek312

Powód Bana: wh ...

Na jakim serwerze dostałeś bana:  [PL][128 TR]ZabijamBoLubie.pl[5vs5][3MAPS][Rekawiczki/Kosy]^ Li

Data, Godzina otrzymania bana: 02.12.2017 12:39

Twoje IP/SteamID:  STEAM_1:0:122433174

Link do bana: http://sourcebans.zabijambolubie.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:122433174&advType=steamid

Link do ScreenShotów: 

Komentarz: Po rozegraniu 4/5 rund, usłyszałem mcs ma haxy, po czym dostałem bana.. Nie przypominam sobie sytuacji po której, ktoś w ogóle mógłby pomyśleć o tym że gram nie czysto, sam osobiście uważam że grałem co najmniej średnio.. Ale jeśli ktoś jest w stanie odczytać gracza z 12 letnim stażem (oczywiście z przerwami), po 5 rundach (z czego ciekaw jestem ile oglądał z mojej perspektywy), to zwracam honor i uprzejmie przepraszam. Najwidoczniej w ogóle się z tym nie kryłem.. Pozdrawiam

Oglądałem cię więcej niż "4/5 rund", ponieważ oglądałem cię od wcześniejszej mapy. Nie było tak że ktoś sobie powiedział, że masz cheaty i dostałeś bana tyielko mówili to praktycznie co rundę a ja siedziałem w widzach. Ale przechodząc do sedna, twoje zachowania były mocno podejrzane m.in. : 

- Nietypowe pre-fire,

- Wcelowywanie się w dane miejsce mimo, że przeciwnik całą drogę przebył na shifcie,

- Czasami lecenie na pałę i sprawdzanie miejscówek w których stał przeciwnik.

Moim zdaniem, jak i kilku na serwerze twoje zachowanie było zbyt podejrzane. To tyle na mój temat.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0