Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gaame^Oveeer!

Serwer Cs 1.6 [DD2] okiem Gaame^Oveeer'a!

6 postów w tym temacie

Witam , 

chciałbym się podzielić opinią odnośnie serwera DD2 1.6. 

Serwer jest na prawdę bardzo przyjazny , ludzie genialni , atmosfera świetna, aczkolwiek w ułamku sekundy może to ulec zmianie. 

Ludzie są zirytowani brakiem adminów na serwerze oraz panującym chaosem. 

Od kiedy doszli do naszej sieci admini "Stara babcia" oraz "synnek" - jakże mili i ogarnięci gracze to sytuacja się zdecydowanie poprawiła. 

Jeżeli chodzi o samą grę , jestem w TOP4 a nie uważam się za jakoś super mocnego gracza, może fajnie byłoby zresetować statystyki aby zachęcić nowych graczy do rozpoczęcia walki o top15? Przecież wiadomo doskonale , jakbyśmy mówili że nam na tym nie zależy tak w jakiś sposób to cieszy i podnosi sympatie do serwera. 

Powinniśmy też dodać nagrody dzienne , tygodniowe , miesięczne np. Darmowy vip na 7 dni dla najlepszego gracza dnia , 14 dni tygodnia , 30 miesiąca - logiczne jest to , że jak ktoś wejdzie na wyższy pułap to potem nie będzie chciał zejść niżej i będzie kupował siłą rzeczy  tego VIPA. 

Powinniśmy wprowadzić cenzurę , nie jestem idealny - często ponoszą mnie emocję i wiem że nie jest to odpowiednią wizytówką jednego z lepszych graczy serwera, dlatego zdecydowanie lepiej czytałoby się"xxx" niż słowa niecenzuralne których wymienić tutaj nie chce.

Rangi - Następna rzecz która bardzo motywuje do gry - dłuższej gry , częstszej i bardziej intensywnej. Społeczeństwo jest podatne na awanse , a dla graczy też jest to w jakiś tam sposób zachęta. 

Asysty - Super pomysł , aczkolwiek powinien wliczać się do rankingu (gracze narzekają , że są oszukiwani, ponieważ są dopisywane do statystyk a do ogólnego rankingu nie.)

i przede wszystkim ... ludzi irytuje pisanie przez adminów na @@ - rzeczy typu "Tam jest......." , "Super , dawaj go" , "Kto chce bana?" , "Jest admin jest zabawa". Trzeba też zacząć porządki od własnego podwórka i przedstawić konkretne wytyczne. 

Serwer oceniam bardzo pozytywnie , moje sugestie nie muszą być trafne i idealne ale w jakiś tam sposób przemyślane. 

Będę grał na tym serwerze dopóki się nie rozpadnie , czego wam nie życzę. 

Pozdrawiam serdecznie 

Gaame^Oveeer! 

pobrany plik.jpg

Też zauważyłem że adminów potrzeba na serwerze dla tego zachęcam ludzi z serwera do składania podań. 

Co do konkursów to muszę pogadać z wyższą administracja ponieważ jestem nowy i nie chce sam decydować.  

Adminów przypilnuje bo najwidoczniej potrzebują męskiej ręki xD 

Stara babcia jeśli będzie to jakiś plus to mogę za sponsorować nagrody miesięczne., które ewentualnie byśmy razem obgadali. 

Trzeba rozwijać ten serwer bo gra się mega przyjemnie i szkoda żeby to się zmarnowało. 

Pilnuj , pilnuj! Ale nie wiem  czy Ci się uda , bo admin na tym serwerze to święto lasu. 

pobrany plik.jpg

Adminów jak nie było tak nie ma :3 Oj nie przesadzajmy z tymi nagrodami dnia czy tygodnia wystarczy że pod koniec miesiąca 3 pierwsze osoby z Topki zostaną nagrodzone. 
Asysty ? Gram a w zasadzie grałem jak i byłem adminem tego serwera i nigdy nie spotkałem się że ktoś narzeka z "okradania fragów" Jak to się mówi kto pierwszy ten lepszy.  
Cenzura ? Neutral
Rangi ? Na nie. Niech to będzie typowy stary dd2 :) 
Serwer niczego sobie nie wiem jaki klimacik teraz panuje ale jakiś czas temu naprawdę byli tam wspaniali ludzie z  dobrym poczuciem humoru. Grając tam zawsze spędzałem miło czas aż chciało się wchodzić, niestety było minęło ;) 
Widzę, że ktoś coś próbuje za co bardzo duży plus, od czasu do czasu was odwiedzę. 
 Działaj gamerku :) Powodzonka. 

KSO - właśnie kogoś brakowało mi na serwerze , wpadnij jutro to pogramy trochę :D

Jeśli chodzi o Twoje opinie to tak jak napisałem , nie muszą być trafne ale wolę napisać głupoty niż nie napisać czegoś mądrego :)

Klimat teraz jest fajny , jeśli nie będzie Ci odpowiadał to sam osobiście Ci go umilę :D 

Trzymaj się Mordka i wszystkiego dobrego.  Dodaj mnie na Steam to będziemy sobie pykać. 

Kończąc frazę Kos'a , wpadłem na jeszcze jeden pomysł który może być w miarę trafny. 

Nie ciśnijmy graczy NS , wiadomo że społeczeństwo jest różne - najczęściej są  to łebki którym mama nie da na STEAM , albo po prostu ludzie ubodzy finansowo. 

Jestem w stanie za sponsorować 5 kont STEAM  miesięcznie , dla osób wybranych przez administratorów wyższej rangi , po prostu fajnie by było jakby krążyły o nas dobre opinie , a nie to co dziś usłyszałem na serwerze , że jeden z adminów obrażał gracza Non Steam pisząc o nim "je***y biedaku , matka nie dała na steam?". 

Ruszyło mnie to dość mocno , stąd też powód mojej propozycji , jedyne koszta jakie poniesiecie to CZAS na wytypowanie 5 osób którym mam podarować STEAM. 

Nie jest to na pokaz , nie jest to pozerka - jestem sobą jakby ktoś miał jakieś wątpliwości. 

pobrany plik.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0