Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Ostateczny

Modek by Ostateczny

3 posty w tym temacie

Witam, postanowiłem złożyć to podanie żeby pomóc obecnym moderatorom w ogarnianiu.

Mam pewną motywację w pisaniu tego podania, ponieważ chciałbym pokazać swoje umiejętności w tym co mam zamiar robić.

Mam na imię Jakub pochodzę z Lublina oraz mam 15 lat, lubię grać w Cs:Go, 1.6 oraz czasami w Lola. Uwielbiam również grać w tenisa stołowego, mógłbym nawet rzec , że zawodowo ponieważ 4 liga państwowa to nie przelewki ;) Jako nie liczy z chłopaków nie lubię jakoś grać w piłkę nożną najzwyczajnie mnie nie ciągnie do tego sportu. Jestem sumienny, aktywny, oraz przyjazny lubię nawiązywać nowe znajomości, czasami wychodzę z równowagi lecz nie zdarza się to rzadko. Myślę , że o mnie nic więcej nie mogę powiedzieć a więc przejdźmy do pytań ! :)

Jako moderator zaobserwowałeś że ktoś łamie regulamin, co robisz? :

Upominam zazwyczaj 2 razy, jak gracz dalej robi to na złość, otrzymuje ode mnie warna.

Jeden z Junior Adminów działa wbrew regulaminowi. Co z tym robisz? :

Na początek proszę aby tego nie robił, jak sytuacja się powtarza gromadzę dowody oraz zgłaszam wyższym rangom. 

Jeden z graczy stara się Ciebie sprowokować. Co z tym robisz oraz jak na to reagujesz? :

W takiej sytuacji ignoruję gracza :)

Edytowano przez Ostateczny

Na nie:

-Nie znasz regulaminu, a chcesz moderatora - kolor zielony + odcienie to kolory, którymi piszą tylko moderatorzy.

+Wiek

-Nie rozpisałeś się za bardzo

-Rejestracja 23 godziny temu

Daj się poznać, pobądź na forum trochę dłużej, rozpisz się bardziej i pisz jeszcze raz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0