Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Baksiu

Sarga na Baksiu

4 posty w tym temacie

Hmmm nie dostałem możliwości obrony pod postem

z czego zostały wyciągnęte już konsekwencje . No wiec opowiem co i jak. Będe wymieniał w punktach żeby grubas ogarnął bo coś mu sie w głowie powykrzywiało i mysli że ma wzrostu 189 , ale zapomniał dodać że w szpilkach mamy  ( szkoda że fote usuąłeś , chciałem sobie taka samą czapke wpierdolke kupic )

No wiec zaczynam ;

1. Po pierwsze to nie rób z kogoś dziecka jeśli sam nim jestes , w podaniu piszesz 24 lata , a w rozmowie na serwerze powiedziałeś ze drugi rok studiów (jest nagrane w tym linku co sam dodałes w skardze) czyli na chłopski rozum masz 22 lub 21 lat chyba że jesteś z tych ułomnych ale akich na studia jak ty to powiedziałeś "prawnicze" nie biora nawet we Wrocławiu.

2. Z tym " pies" to możesz sobie do własnej rodziny wołać, nie do mnie.

3. Byłem na tym forum i na tym serwerze jak ty jeszcze w pampersy robiłeś.

4. Jakie socjal media gościu , nawet nie wiem jak masz na imię i szczerze mnie to gówno ochodzi . Zablokowałem Cię nawet na steam bo mnie zacząłeś obrażać .

5. Adminowałem wcześniej i nikt nie miał z tym problemu tylko ty, poz tym jak sam się wypowiedziałeś , wszystkim stwarzasz problemy dookoła na innych frach tez .

6. "Słowa które do mnie wypowiada ten pies mnie nie urażają w ogóle , ale stawiają wasz serwer na równi z gównem. Bierzecie dzieciaków na admina , potem są przez to tylko i wyłącznie problemy.  "

Hahaha , o nie ! obrońca ZBL !  Jak dobrze pamiętam to sam cisnąłeś po forum ludziach itd . no ale teraz żeby dopiąć swego musiałeś wjechać na ambicje forum ,,,

7. Hmmm ban którego dostałeś był bardzo na  miejscu , obrażałeś mnie a za obraze admina 1 dzień to była taryfa ulgowa ( przynajmniej kiedyś).

8. Twój wkład finansowy ?? Czekaj czekaj , mówisz o tym bugowaniu pluginu czy czegoś tam ?? Droga ZBL sprawdzcie rachunki , bo ktoś was rucha na PLNY

9. Może troche zbiedzony ale jak by przyszlo co do czego to na strzala leżysz ,

10. Poza tym frajerze nieźle się rozjebałeś na forum , na psach też sie tak na kumpli rozpierdalasz ??

No wiec podsumowując , jak dla mnie dega dostałem niesłusznie. Troche grubasa pocisnąłem ale zasłużył sobie licznymi wyzwiskami , wjeżdzaniem na rodzine ( takie dziecko neo ) i reszta spamu na cs itd. Wrzucił bym kilka ss ale ciotunia również zablokowała stema i nie da sie otworzyc wiad .

PS. Nie polecam sie zadawać z tym Panem ;)

Dobrze ja nie będę się wkurzał oboje zachowanie macie godne 5 latków oboje dostajecie bana na forum na 7 dni.

+ po 3 warny

Jeden za słowa w skardze a drugi za to.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0