Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Hardfight

Hardfight/k1ng - ban?

9 postów w tym temacie

1. Nick: Na steamie k1ng.

2. Opis zdarzenia: Dobra, to tak. Wchodzę sobie na serwer postrzelać parę ładnych główek (Na wstępie wspomnę również, że na głównym koncie posiadam ponad 1,500 godzin).
Po około 10-15 minutach gry SENPAI i jakiś jego kolega (nie jestem do końca pewien) zaczynają narzekać, TEN KING MA 11 GODZIN W CSA, DZIWNIE STRZELA, OO CHEAT CHEAT.
- Po pierwsze, czy to community zawsze musi tak płakać, gdy widzi kogoś kto ma 11-20 godzin? Mogli mnie chociaż spytać o link do głównego konta, to bym im podał czy coś? 
No ludzie proszę Was, szanujmy się. To tyle z mojej strony, pozdro i czekam na wypowiedź administratora ;)

3. Admin,który dał ci bana: SENPAI

4. Link do ScreenShotów: Załącznik.

5. Link do otrzymanego bana: Załącznik.

KWcMA8K.png

20180322183530_1.jpg

Edytowano przez Hardfight

Admin ma 24h na wypowiedź. W przeciwnym razie Ty dostajesz UB a on Degradacje.

A i jeszcze swoją drogą, proszę o demko (jeżeli będzie taka możliwośc) z mapy cache - w informacjach mojego bana widać kiedy dostałem więc szybko będzie można znaleźć to i oczywiście pokazać moje "podejrzane akcje" ;)

Jeżeli dobrze pamiętam pan -k1ng- podczas gry na cache oraz mirage strzelał przez smoke'i oraz przez ściany co zazwyczaj kończyło się strzałem w głowę, więc uznałem to za podejrzane i gdy spojrzałem na profil i zobaczyłem, że posiada tylko 11 godzin w cs go stwierdziłem że może cheatować. Ponieważ ani razu się nie odezwał nie było z nim kontaktu, na czacie tylko widać było jak resetuje statystyki i nic więcej.

Strzelał przez smoki powiadasz? Tak jak pisałem wyżej, obejrzyj sobie demko i powiedz mi w którym momencie STRZELIŁEM PRZEZ SMOKE albo przez jakąkolwiek ścianę, bo mówić bez dowodów może każdy, tak więc czekam i zobaczymy na ile okaże się to prawdą.

http://steamcommunity.com/id/HARDUUUU

Jeżeli to jest twoje konto i masz nowe, ponieważ dostałeś VAC bana 12 dni temu na cs go to wydaje mi się, że równie dobrze cheatowałeś tym razem. Bo jeśli dobrze pamiętam to grałeś na tamtym Hardfight  koncie i nie grałeś zbyt dobrze.

Po pierwsze mordo, skąd wiesz na co dostałem blokadę? Dobrze, już Ci pokazuję ;). A poza tym "jeśli dobrze pamiętam" to jeżeli dobrze nie pamiętasz tak więc po co się wypowiadasz? lol. Po drugie, nie pomijaj tematu z demkiem i z "strzelaniem przez ściany i smoke" dobrze wiesz, że tak nie było, ale cóż ;)Bez tytułu.png

Skoro masz VACA to nawet nie ma po co dyskutować ban zostaje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   
    0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.