Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
�� 4LiveTV��

Hejka ;3

5 postów w tym temacie

Po ponad roku od mojego ostatniego zalogowania się wypadało by chyba na nowo się przywitać więc... 

Cześć!
Nazywam się Szymon a w internecie występuje pod nickiem 4Lajf. Chodzę do 1 klasy technikum informatycznego oraz mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Interesuje się programowaniem oraz w wolnych chwilach gram w Fortnite czasami LoL, próbuję się w tej chwili przekonać do Hearthstone'a oraz Osu!. Oprócz grania w wolnym czasie jeżdżę na rowerze jeśli jest taka możliwość, czytam książki oraz oglądam seriale, najczęściej internetowe bo telewizji nie oglądam prawie wcale. 
Ci którzy są bardzo lojalni do tej sieci lub ci którzy po prostu długo na niej grają mogą mnie kojarzyć.
Prowadziłem tutaj swój własny serwer, nazywał się on 4FUN MULTIMOD a było na nim skupionych dużo trybów gry. Serwer dobrze się prowadził jednak moja jedna decyzja niestety doprowadziła do jego upadku. 
Żeby wam przybliżyć czas od którego gram na sieci powiem że jestem zarejestrowany na forum od grudnia 2015 roku. Były to czasy takich osobistości jak Kowalsky (którego swoją drogą bardzo szanuję - jest osobą która dużo mnie nauczyła na temat serwerów w csgo), King, Ghostman czy chociażby Twoja Śmierć i można by było jeszcze dalej wymieniać... 
Z obecnej w tej chwili ekipy nikogo oprócz Diablicy więc tak jakby zaczynam od nowa :P

Od mojej ostatniej wizyty mój nick się coś zepsuł (mógłbym prosić kogoś o jego naprawienie? Przez ten nick mam kłopoty z logowaniem się do forum) oraz nie mam dostępu do 95% moich postów i tematów. Będąc zalogowanym nie wyświetlają się one wogole w mojej histori a będąc wylogowanym mogę sprawdzić jedynie dział w którym są oraz tytuł. Szkoda, chciałem sobie powspominać i zobaczyć moje podanie o dodanie serwera do sieci ale niestety to podanie jest w dziale "Serwery" (tak jak większość mojej zawartości) a przy próbie przejścia do tematu dostaje błąd 403 czyli odmowę dostępu.

Jest jeszcze pewnie wiele rzeczy których nie poruszyłem w tym krótkim przywitaniu więc jeżeli jest coś o co chciałbyś/aś mnie zapytać, pisz z chęcią odpowiem :)

P.S czekam kiedy moje marzenie o wersji forum na telefony się spełni :) ponieważ obecnie strasznie trudno się po tym forum poruszać (czasami kiedy kliknie w dział przenosi mnie do sklepu SMS niektóre linki nie chcą się klikać przenosi nie w to miejsce co powinno itp.) :( + błagam zmieńcie kolor czcionki ma forum na bielszy/bardziej jasny bo ciemny tekst na ciemnym tle jest troche ciężki to odczytania :)

Ahh wracają wspomnienia :D

http://zabijambolubie.pl/public/style_images/25_AUzAQhw.png

Edytowano przez �� 4LiveTV��

Witaj, co do błędu ogarnę sprawę a co do telefonu mi działa wszystko prawidłowo jak i innym.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   
    0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.